Azərbaycan Çempionatı "Super" və "Yüksək" Liqalar. Nəticələr

AzərbaycanÇempionatı "Super" Liqa (qadınlar)

Keçirilmiş oyunlar:

14.12.19.  Azərreyl – Abşeron 3:1 (25:16, 25:22, 23:25, 25:22)

20.12.19. Mübariz – Murov 3:1 (25:18, 25:23, 18:25, 25:21)

14.01.20. UNEC – Murov 0:3 (20:25, 15:25, 13:25)

17.01.20. Azərreyl – Mübariz 3:0 (25:10, 25:13, 25:10)

24.01.20. Mübariz – Abşeron 1:3 (23:25, 26:24, 17:25, 15:25)

31.01.20. UNEC – Abşeron 0:3 (16:25, 15:25, 24:26)

15.02.20. UNEC – Azərreyl - 0:3 (22:25, 16:25, 14:25)

15.02.20. Murov – Abşeron - 1:3 (18:25, 24:26, 25:23, 19:25)

16.02.20.  Abşeron - UNEC - 3:0 (25:12, 25:15, 25:10)

16.02.20.  Azerreyl – Murov - 3:0 (25:20, 25:13, 25:20)

18.02.20. Mübariz – Gürcüstan - 3:0 (25:18, 25:17, 25:16)

19.02.20. Azerreyl – Gürcüstan - 3:0 (25:13, 25:23, 25:21)

20.02.20. UNEC – Gürcüstan - 2:3 (25:22, 22:25, 22:25, 25:19, 7:15)

21.02.20. Abşeron – Gürcüstan - 3:0 (25:15, 25:15, 25:21)

25.02.20. Murov – Azərreyl - 1:3 (16:25, 25:22, 21:25, 15:25)

25.02.20. Mübariz – UNEC - 3:0 (25:15, 25:14, 25:14)

28.02.20. Murov – UNEC - 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)

03.03.20. Abşeron – Mübariz - 3:0 (25:21, 25:19, 27:25)

03.03.20.  Azərreyl – UNEC - 3:0(25:10, 25:16, 25:8)

N

Komanda

Oyun

Qalib

Məğlub

Set

Top

Xal

1

Azərreyl

7

7

0

21-2

570-446

21

2

Abşeron

7

6

1

19-5

575-408

18

3

Mübariz

6

3

3

10-10

422-452

9

4

Murov

6

2

4

9-12

453-460

6

5

Gürcüstan

4

1

3

3-11

265-326

2

6

UNEC

8

0

8

2-24

418-631

1

 

Azərbaycan Çempionatı "Yüksək"Liqa (kişilər)

Keçirilmiş oyunlar:

14.12.19. Murov – Neftçi 0:3 (16:25, 17:25, 21:25)

21.12.19. MOİK – Azərreyl 3:0 (25:18, 25:16, 25:20)

10.01.20. MOİK – Murov 2:3 (24:26, 25:23, 26:24, 20:25, 10:15)

11.01.20. Neftçi – Express 3:0 (25:18, 25:20, 25:8)

22.01.20. Azərreyl - Express 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)

25.01.20. Xilasedici – Neftçi 3:1 (26:24, 19:25, 25:23, 25:20)

25.01.20. Express - Murov 0:3 (14:25, 14:25, 14:25)

28.01.20. Azərreyl – Sərhədçi 3:0 (25:09, 25:20, 25:17)

01.02.20. Murov - Sərhədçi 3:0 (25:10, 25:14, 25:22)

01.02.20. Express - Xilasedici  0:3 (15:25, 08:25, 20:25)

04.02.20. Ekspress - Sərhədçi 3:0 (25:18, 25:18, 25:15)

04.02.20. Xilasedici – MOİK 3:0 (25:18, 25:21, 25:20)

08.02.20. Neftçi – MOİK  3:1 (25:22, 25:19, 21:25, 25:13)

08.02.20.  Xilasedici - Sərhədçi  3:0 (25:16, 25:17, 25:10)

12.02.20. Sərhədçi – Neftçi 0:3 (10:25, 18:25, 18:25)

12.02.20. Xilasedici – Murov 1:3 (20:25, 23:25, 25:23, 16:25)

15.02.20. Xilasedici-Azərreyl 3: 0 (25:16, 25:21,25:19)

15.02.20. MOIK –Sərhədçi  3:0 (25:17.25:9. 25:13)

18.02.20. Express – MOİK 1:3 (14:25, 14:25, 25:23, 13:25)

18.02.20. Azərreyl – Neftçi 0:3 (24:26, 17:25, 16:25)

18.02.20. Murov – Gürcüstan 3:0 (25:17, 25:16, 25:11)

19.02.20. Xilasedici – Gürcüstan - 3:0 (25:16, 25:19, 32:30)

20.02.20. Neftçi – Gürcüstan - 3:1 (25:21, 25:20, 27:29, 25:17)

21.02.20. MOİK - Gürcüstan - 3:0 (26:24, 30:28, 29:27) 

22.02.20. Murov - Azərreyl - 3:0 (25:18, 25:6, 25:21)

25.02.20. Exspress – Neftçi - 0:3 (9:25, 10:25, 21:25)

28.02.20. Azərreyl - MOİK - 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)
28.02.20. Express - Sərhədçi - 3:0 (25:7, 25:22, 25:21)

03.03.20. Express - Azərreyl - 0:3 (20:25, 21:25, 22:25

03.03.20. Sərhədçi - Xilasedici - 0:3 ( 9:25, 20:25, 17:25)

03.03.20. Murov - MOİK - 3:0(25:17, 25:17, 25:17)

N

Komanda

Oyun

Qalib

Məğlub

Set

Top

Xal

1

Xilasedici

8

7

1

22-4

636-502

21

2

Neftçi

8

7

1

22-5

666-504

21

3

Murov

8

7

1

21-6

640-492

20

4

MOİK

9

5

4

18-13

702-658

16

5

Azərreyl

8

3

5

9-15

498-556

9

6

Ekspress

9

2

7

7-21

519-649

6

7

Gürcüstan

4

0

4

1-12

275-344

0

8

Sərhədçi

8

0

8

0-24

367-600

0